Konec jedné cesty po stopách zvířecích archetypů

16.12.2021

Všechny cesty vedou k uvědomění. 

Cesta, kterou jsme kráčely bok po boku ženy různých věků a velikostí, odlišných názorů a společných přání, skončila krásným rituálem a pohlazením po duši. 

Pokaždé, když otevírám brány pro poznání ženských tajů v každodenním životě, netuším jaký se utvoří kruh. Pokaždé vítám všechny, jako kdybych je viděla poprvé, pokaždé uctívám tuhle nezkrotnou ženskou zvídavou energii. A pokaždé je to plné překvapení a krásné sounáležitosti.

Zvířecí ženské archetypy a jejich léčivý tanec emocí je fenomenální ve své pestrosti. Aktivní meditace, které jsou stvořené pro ženskou bytost dokonale prověří každou ženu ve své představivosti o sobě. Meditační večery jsou balzám pro ženské nervy a nejen jejich. I muži a děti, kteří se zúčastňují pasívně, skrze své partnerky a maminky, mají po návratech žen domů své osobní posuny a poznání. Celé rodiny jsou součástí proměny, kterou přináší do života poznání ženy sama o sobě. Ženy mění svět kolem sebe tím, že poznají samy sebe.

Ženské společenství byly odpradávna velmi léčivé. Setkat se, popovídat, zasmát se, fňuknout si, když je zážitek až moc. To vše nám v krvi zůstalo po našich babičkách a prababičkách a jejich maminek. Být součástí vícegenerační energie je velmi prospěšné. Učíme se od starších a mladší přináší nové pohledy a zkušenosti. 

Když se na sebe ladíme a dovolíme meditaci vstoupit do svého nitra, dějí se zázraky.

Součástí toho zázraku jsem byla zrovna nedávno. Setkávání přineslo mnoho nových pohledů na životní události, nové poznání fyzických možností, nové zážitky skrze meditační frekvenční hudbu, která proniká všemi smyly dovnitř do hloubky. Není jenom líbivá, není jenom taneční a právě proto si dovoluje odhalit skryté a nepoznané.

Sdílení žen o tom, co jim to přineslo, jak se cítí a co už ví, že není pro ně, a s jakým aspektem mají pracovat více či méně, bylo upřímné přiznání svých osobních uvědomění. A to je smysl naší společné cesty. Je to jakási mapa, do které můžou nahlédnout pokaždé, když se v určitém období života zastaví a nebudou vědět kudy kam.

Zvířata se symbolikou pro ženský svět, které jsou součástí našeho světa, budou již navždy pod kůži a přinesou úlevu poznání. 

Jsem vděčná za tuhle možnost, být u toho, být součástí. I mně zvířecí archetypy učarovaly svoji jednoduchosti a srozumitelnosti a díky nim mohu předávat jejich poselství.

Děkuji všem ženám, které so mnou prošly tuhle cestu a s láskou a pozorně naslouchaly, co nám zvířata nesou skrze své jednoduché bytí. 

Nový kruh budu otevírat nevím kdy, ale pokud bys chtěla, můžeš se připomenout emailem tlačítkem níže, že bys to chtěla zkusit. Až ucítím, že je čas znova pozvat ženy do kruhu a projít objevováním archetypů zvířecí říše, budu tě kontaktovat.

Děkuji za důvěru a nadšení

s láskou Michaela