Tanec ve středu ... ze středu

Ženské meditace obnovují realitu a léči na všech úrovních - duševní, tělesné i duchovní.

Tanec těla je příběh duše...

Cítíš se zamčená v pocitech? Cítíš potřebu se vyjádřit? Cítíš, že tvé tělo chce pozornost a není čas a prostor mu to dopřát? Máš touhu si jít někam zatančit jen tak bez řízení a předlohy? Chceš aspoň na chvíli vypnout automat a odevzdat se? 

Nabízím možnost setkání na Statku Bernard jednou v měsíci, vždy ve středu od  18. hodin na společné a zároveň individuální taneční meditace. Spojení tance a zároveň vypnutí mysli.

Budeme se věnovat sami sobě, svému prožitku a hlavně dechu. Budeme tančit ze středu těla, za svého dechu a prožijeme krásné ženské meditace, které byly stvořené pro ženy. Zapojíme svaly bez námahy a dřiny, za pomoci "odevzdání se". 

Bytí v odevzdání je jedna z nejvíce přirozených ženských vlastností, které se bráníme, ale která nás nejvíce posílí

MEDICINE DANCE

Ženské zvířecí archetypy

Ženské taneční meditace, vycházející s Mohendžodáro principů, které symbolizují hluboké psychické stavy spojené se sexualitou a ženskou hloubkou duše. Hloubka duše je popsána devíti vrstvami a souzní s ženskými aspekty. Tanec vyjadřující zvířecí totem je hluboce instinktivní a není účelem zvíře napodobovat, ale prožít jeho symboliku instinktu a tím prožít na hlubší úrovni své pravdivé pocity.

Uzavřený ženský kruh, bezpečné prostředí a léčivá frekvenční hudbaProtažení těla, uvolnění napětí, vědomý dech a přirozený pohyb. 

To vše si můžeš dovolit, když si pro sebe najdeš chvilku čas. 

Začneme v 18:00 a budeme končit v cca 20:00. 

Sebou budeš potřebovat karimatku a deku, a možná nějaké teplé ponožky, ať může tělo spočinout po tanci v relaxaci. Je to nejdůležitější část. Vezmi si sebou pití, které Ti dělá dobře, náhradní oblečení, kdyby přece jen náhodou tělo chtělo do větší akce a trošku se zpotilo :-) Ženské meditace nejsou jen o sezení a rozjímání, někdy dají pěkně "do těla"

Ženské taneční archetypální tancování je o nastavení tvého podvědomí...pojď ho roztančit :-)


Momentálně je tančení odloženo na jiný termín, Pokud máš zájem o tento druh meditace a prožívání svého těla, pošli zprávu a já Tě budu kontaktovat hned, jak to bude aktuální. Děkuji za pochopení.

Tančím ve středu ze svého středu...

Ženské zvířecí archetypy